Jarní Drážďany - okružní jízda s výkladem a návštěva výstavy orchideí

Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Poutavá 2 hodinová kružní jízda s místním průvodcem začíná v historické části města a pokračuje k Velké zahradě, do secesní městské části Striesen, do vilové čtvrti Blasewitz, pak přes most Modrý zázrak - první ocelový visutý most v Evropě, kolem pozemní a visuté lanovky, tří labských zámků Albrechtsschloss, Lingnerschloss a Eckberg, dále do čtvrti Nové Město s překrásnou barokní architekturou a nejkrásnější mlékárnou světa Pfunds Molkerei. Jízda pokračuje dále přes nejstarší Augustův most, z něhož se návštěvníkovi naskytne překrásné panorama - Divadelní náměstí, Semperova opera, Zwinger, Rezidenční zámek, katolický dvorní kostel, Brühlova terasa a Akademie umění

Prohlídka mezinárodní  výstavy orchidejí "Orchideen Welt" – kouzlo tisíců květin, jedné z největších  výstav orchidejí v Evropě.

Jarní veletrh DRESDNER OSTERN je nejoblíbenější veletrh v Drážďanech, který se tradičně koná  krátce před Velikonocemi. Pestrá škála nabídek z oblasti zahrady, zvířat, řemesel a volného času spolu s jarním trhem dýchnou na návštěvníky jarní náladu.

Program zájezdu

  • v 8,00 hod. odjezd Teplic do Drážďan 
  • 2 hod.okružní jízda městem  s výkladem
  • možnost volby odpoledního programu: individuální program v centru Drážďan nebo  návštěva Výstaviště Messen Dresden – jarní výstava s výstavou orchidejí
  • cca 16 hod.  odjezd z Drážďan zpět do ČR

Cena na osobu zahrnuje

autobusovou dopravu, průvodce CK, okružní jízda s výkladem, cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

skupinovou vstupenku na výstavu : 7,5 Eur/os.

Německo - Sasko - Drážďany

Drážďany, město nazývané Florencie na Labi, oslavilo před pár lety 800 let od svého vzniku. Bylo téměř zničeno za náletu v roce 1945 , ale řada památek je zcela zrekonsruována včetně rezidenčního zámku, opery a rokokového dómu Frauenkirche. Zprvu zde byla rezidence míšeňských markrabat, později saských kurfiřtů a králů, nyní hlavní město svobodného státu Sasko (Sachsen). Galerie Zwinger má jednu z nejcennějších sbírek umění v Evropě.

3.4.2020 - 3.4.2020
1 dní / 0 nocí
Autobusem
Bez stravy
osoba
Nezvoleno
Cena celkem
0 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Autobusová nástupní místa:
Teplice
Chlumec
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

D u b e n   2 0 2 0

3.4.2020 - 3.4.2020
1 dní
0 nocí
Autobus
Bez stravy
450 Kč / os.