House Alpenblick

Rakousko, Außerfragant, Außerfragant 57
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Středisko Flattach se nachází v jižní části národního parku Hohe Tauern, uprostřed sportovního regionu Mölltal – na úpatí Mölltalského ledovce. Nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou.

Haus Alpenblick nabízí příjemné ubytování ve Flattachu. Korutany jsou známy dobrými sněhovými podmínkami a klientům v této oblasti nabízí Skiareál Ankogel vzdálený 3 km a Skiareál Mölltaler Gletscher vzdálený 8 km.

Strava

vlastní, společný kuchyňský kout, plně vybavený pro všechny klienty

Typ ubytování

Apartmán pro 2 osoby: jednopokojový apartmán s manželským lůžkem

Apartmán pro 4 osoby: jednopokjový apartmán se čtyřmi lůžky nebo 1x ložnice s manželským lůžkem a rozkládacím gaučem v obývací místnosti

Apartmán pro 8 osob:  4x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj

Cena zahrnuje

ubytování, spotřeba energií

Povinný poplatek

pobytová taxa 2,10 EUR / osobu / noc (platba na místě), závěrečný úklid 60 EUR / apartmán

Fakultativní poplatky

možnost snídaně 7 EUR / osobu / den (platba na místě)

Rakousko - Korutany - Mölltal - Flattach

SKI MAPA

 

SKIPAS

Lyžařské středisko  Mölltaler Gletscher ( Mölltalský ledovec) leží v Korutanech a je ve výšce 1200 m n.m. do výšky 3122m n.m. Je to jedeno z nejvýše položených středisek, kde se dá lyžovat téměř celý rok. Nabízí kvalitní sjezdové lyžování  a to jak sportovně založeným lyžařům, tak rodinám s dětmi i pohodovým lyžařům na 30km sjezdových tratí – je zde 6 km modrých, 17 km červených a 7 km černých sjezdovek.  90% všech sjezdových tratí má umělé zasněžování, což garantuje dobré lyžařské podmínky i v pozdních jarních měsících.

Středisko nabízí -Gletscher Fun park -Snowpark – kde můžete vyzkoušet jízdu v boulích, různé skoky, kickery, bordercrossovou trať. Vysokohorské terény, prašan, náročnější terén je nabízen vyznavačům  freeridového  sjezdu. Tyto sjezdovky  jsou značeny čárkovaně  a jsou o celkové délce  cca 12km. 

Za touto krásou  vás vyveze -Gletsche Express- nejdelší podzemní lanovka na světě za pouhých 8 minut vás vyveze z dolní stanice do  lyžařského střediska . Ve středisku jsou 4 kabiny, 5 sedačkových lanovek, 5 kotvových lanovek co nabízí snadnou a rychlou dostupnost sjezdovek.

Pro vyznavače běžkového lyžování je připraven ovál o délce 2,5km. Dále jsou zde tratě jak pro klasické lyžování tak i pro bruslení v rozsahu 30km.

Ve výšce 2800 m n.m. vás čeká panoramatická restaurace Eissee – nabízí krásnou prostornou sluneční terasu se širokou nabídkou občerstvení.

Proti je menší lyžařské středisko  Ankogël, které dosahuje výšky 2600 m n.m. a pro které lze využít tentýž skipass. Ankögel si oblíbily rodiny s dětmi - mírnější pohodově zvlněný terén, noční lyžování,  dětské lyžařské školky, cvičné vleky  na 13km sjezdovek – a to 3km modrých. 5 km červených  5 km černých.

Ubytování je ve městečkách Flatch a Obervelach, z kterých vás dovezou skibusy až k lanové dráze. Ve městě Obervelach je bazén, sauna, obchody, restaurace.

Středisko je vzdáleno od Prahy 560km. Cestu na Mölltal si lze zkrátit o 30 min Taurským tunelem z Bad Gastainu do Mallnitzu.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00