Hotel Zagreb Karlobag ***

Chorvatsko, Karlobag
All inclusive
přímo u moře
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis letoviska

Malebné přímořské historické městečko má zcela specifickou polohu. Rozkládá se pod pohořím Velebit, což mu dodává skvělou romantickou atmosféru. Pohoří navíc poskytuje pobřeží ochranu před silným větrem. V této oblasti se střetávají hned tři různé regiony, Chorvatské přímoří, Severní Dalmácie a region zvaný Lika. Nejbližší větší město Senj se nachází zhruba 65 kilometrů na sever. Naproti městečku Karlobag leží oddělen Velebitským průlivem ostrov Pag. Karlobag má bohatou a bouřilou  historii, kterou budete mít možnost při své návštěvě objevit. Jako někdejší centrum námořního obchodu, byl sužován mnoha válečnými konflikty, a tak se z mnoha památek dochovaly již jen trosky. Můžete si prohlédnout zbytky karlobagské pevnosti z období vrcholného středověku nebo navštivte kapucínský klášter a kostel sv. Josefa z počátku 18. století.  Jižně od Karlobagu se nachází zříceniny Vidov gradu a kostela svatého Víta. Pokud toužíte po aktivní dovolené, zde budete mít možnost kombinovat koupání v moři s horskou turistikou. Jsou zde dobré podmínky pro jachting, windsurfing, potápění i šnorchlování. Pláže jsou upravené, tvořené betonovými moly, místy i oblázky nebo štěrkem. Podél pláže se nachází několik plážových barů, fastfoodů, restaurací a kaváren. Místní kuchyně je jedinečná. Snoubí se v ní kuchyně všech tří regionů, které se zde setkávají. Ochutnat tak můžete lahodné mořské plody, pečené jehněčí nebo vyhlášený Ličský sýr. Karlobag patří mezi klidná a pohodová letoviska. Nudit se zde v průbehu hlavní sezony však určitě nebudete, konají se zde koncerty, divadelní představení a podobné kulturní akce.

Popis hotelu

Příjemný hotel leží přímo na břehu moře, od pláže ho dělí jen několik málo desítek schodů. Od centra městečka je hotel vzdálený zhruba 300 metrů

Vybavení hotelu

recepce, wifi, živá hudba 1.7.-20.9., animace pro dospělé i děti 16.6.-31.8.,1 x 60 minut sauna pro dospělé os. zdarma, sleva 25 % na wellness služby, fitness centrum, vnitřní i venkovní bazén, pára,  klimatizovaná restaurace, lobby bar, bar u bazénu, výtah z recepce do jídelny, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal a další hry, směnárna, parkoviště (za poplatek), minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty

Pláž

Pláže přímo pod hotelem jsou z velké části betonové, ale i oblázkové. Zajímavý je uměle vytvořený bazén přímo v moři. Procházkou lze dojít k další oblázkové pláži.

Strava

 all inclusive - zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. nápojů a zmrzliny, nápoje (pivo, víno, brandy, vodka, džus, cola, fanta, voda, káva atd.) a drobné občerstvení v baru mezi 11:00 – 21:30, nápoje (pivo, cola, fanta, voda) u bazénu mezi 10:00 – 19:00

Typ ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a možností až 2 přistýlek: Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, SAT/TV, telefonem a balkonem orientovaným na mořskou stranu.

Dvoulůžkové pokoje bez balkonu s možností až 2 přistýlek: Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, SAT/TV, telefonem a oknem či francouzským oknem.

Cena zahrnuje

 ubytování s All inclusive

Povinný poplatek

pobytová taxa 50 Kč / osobu nad 18let / noc, dítě 12-18 let / 25 Kč / noc

Fakultativní poplatek

parkoviště 3 Eur/den ( platba na místě)

Chorvatsko - Kvarnerská riviera - Karlobag

Městečko a malé letovisko Karlobag leží pod svahy pohoří Velebitu, proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen úzkým Velebitský průlivem. Vychází odtud horská silnice do průsmyku Oštarijska Vrata a dále do Gospiće.

Základní ceník / All inclusive
20.5.2022 - 29.5.2022
10 dní / 7 nocí
All inclusive
Autobusem
osoba
Nezvoleno
Cena celkem
0 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Praha
Benešov
Tábor
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

K v ě t e n   2 0 2 2

27.5.2022 - 5.6.2022
10 dní
7 nocí
Autobus
All inclusive
10 970 Kč / os.
Vybrat
F
First-minute
28.5.2022 - 4.6.2022
8 dní
7 nocí
Vlastní
All inclusive
8 170 Kč / os.
Vybrat
F
First-minute

Č e r v e n   2 0 2 2

Č e r v e n e c   2 0 2 2

S r p e n   2 0 2 2

Z á ř í   2 0 2 2