Hotel Village Club Santa Caterina ****

Itálie, Scalea, Corso Mediterraneo 172
2 plavecké bazény
wifi
2 tenisové kurty
dětský bazén s tobogánem
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis

Jeden z největších prázdninových komplexů v Kalábrii se rozkládá na ploše cca 40 000 metrů čtverečních. Nachází se v městečku Scalea přímo u moře. Villaggio tvoří 2 budovy postavené v středomořském stylu, kde se nachází 380 pokojů. Budovy jsou mezi sebou propojené podchodem. K dispozici je recepce, trezor, 3 bary, restaurace, společenská místnost s TV, kongresové centrum, internet point. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 plavecké bazény, dětský bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, 2 tenisové kurty, 2 beach volejbalová hřiště, stolní tenis, petanque, lukostřelba, dětské hřiště. V komplexu se nachází i různé obchůdky, bazar, kadeřnictví, masážní salón, diskotéka, amfiteátr pro animační programy, juniorklub, miniklub a parkoviště. V depandanci se nachází brouzdaliště pro malé děti, je zde možnost uskladnění a ohřevu jídla a mléka pro děti, je zde i mini restaurace s jídelnímu stoličkami, která nabízí jídla vhodná pro malé děti.

Pláž

tyrhenské moře, písek a hrubý štěrk, místy kamínky, vzdálenost od pláže - přímo u moře, vlastní pláž, plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křesílko), windsurfing, kanoe, půjčovna loděk, plachtění, převlékárna, sprchy, WC, bar, dětské hřiště.

Strava

Soft all inclusive s polopenzí nebo plnou penzí - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, včetně nápojů (voda, víno, soft drink). - bar u bazénu 10:00 - 21:00 - voda, soft drinky a džusy

Typ ubytování

2-5 lůžkové pokoje - sociální zařízení, fén, TV SAT, klimatizace v určitých hodinách, minibar, telefon, balkon, wifi

pokoje RESORT - stejné vybavení, ale klienti se stravují ve VIP restauraci - ceny ny vyžádání v CK

Ubytování neděle - neděle!

Cena zahrnuje

7x ubytování, bazén (1.6. - 27.9.), sportovní zařízení, plážový servis od 3.řady (slunečník, lehátko, křeslo), animace, parkoviště

Fakultativní poplatek

plážový servis 1.řada - 70 EUR /týden, 2.řada - 49 EUR / týden / platba na místě

zvířata jsou povolena za poplatek 70 EUR

dětská postýlka 10 EUR / den / platba na místě

Povinný poplatek

pobytová taxa 2 EUR / osoba nad 10 let / den

Itálie - Kalábrie - Scalea

Scalea je jedno z největších a nejstarších středisek v oblasti Riviera dei Cedri. Scalea je rozdělena na dvě části - Scalea Vecchia - stará část města ležící na kopci se starým normanským hradem, úzkými uličkami, paláci, portály, kostely, a Scalea Nuova - nová část, kde najdeme desítky hotelů, barů, kaváren, diskoték a jiných kulturních a sportovních zařízení.

Povinný poplatek: pobytová taxa zavedená letoviskem Scalea 5 EUR / osobu / pobyt

Základní ceník / polopenze s nápoji

Termíny balíčku

Základní ceník / plná penze s nápoji

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00