Hotel Studánka - Vánoční pobyt ****

Česká republika, Rychnov nad Kněžnou, Letovisko-Studánka
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

V letovisku Studánka se snoubí příroda, zdraví, komfort, relaxace, možnost aktivního odpočinku a gastronomické zážitky. Hotel je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou, města s bohatou historií i současným společenským životem. V klidném, romantickém prostředí, s výhledem do zeleně.
Pohádkové místo sloužilo již od 17. století k lázeňským a rekreačním účelům a uspokojí i požadavky dnešní moderní společnosti. Svou architekturou zapadá nově vystavěný hotel do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu, okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií. Můžete relaxovat v bazénu a vířivce, absolvovat zkrášlovací procedury a masáže nebo vyrazit pěšky do přírody, na koně, brusle či výlet za krásami a památkami tohoto kraje.

Sportovní vyžití

možnost sportovního vyžití se nabízí na nedalekém multifunkčním hřišti. Umělý travnatý povrch je vhodný pro tenis, volejbal, nohejbal a další míčové hry. Sportovní potřeby jsou k zapůjčení na recepci hotelu.

Wellness

V příjemném prostřední můžete využít širokou nabídku wellness & spa procedur. Ať už se jedná o kosmetiku či pedikúru nebo bazén a saunu. Vyzkoušet můžete také léčebný účinek soli a slunečních paprsků, případně protáhnout tělo v hotelovém fitness studiu.

Strava

V hotelové Madlenčině restauraci pro vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové a vegetariánskou a bio stravu. Při přípravě jídel používají pouze čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů. Díky nejmodernějším technologiím, které mají k dispozici, pro vás vždy připraví jídlo té nejvyšší kvality. V suterénu hotelu je vinárna „Pod Studánkou“ s přímým venkovním vstupem na parkoviště. Hotelová vinárna je jediným prostorem na hotelu, kde je povoleno kouření. Nabízí 55 míst k sezení s denním světlem a čtyřmi boxy k sezení.

Kavárna s terasou nabízí příjemné posezení u kávy, nejen  pro rodiče. Pořádají se zde abiturienské večírky, klubové akce, grilování. Děti naleznou zábavu na dětském hřišti pod terasou nebo v lanovém parku, který je součástí hotelu.

Typ ubytování

Každý pokoj Hotelu Studánka má svůj název, který se váže k místní legendě. Vybrat si můžete např. pokoj Vodník, Říší báječin, U koček,  Hruška, dvouložnicové apartmá Sv. Hubert, Prezidentské apartmá Panna na jelenu a mnoha dalších. Celková kapacita hotelu je 68 lůžek. Dalších 35 lůžek se nacházejí ve Vile u hotelu. Hostům je k dispozici moderní sociální zařízení, LCD televizor, trezor, minibar a bezdrátové připojení k internetu.

Balíček Vánoční pobyt zahrnuje:

 • 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji depandance VILA s polopenzí
 • 3x bohatou snídani formou bufetu
 • 2x bohatou večeři formou bufetu
 • 1x vánoční hodování / jeden večer u pobytu s tématickou hudbou
 • nemezený vstup do hotelového Wellness a Spa
  • bazén s protiproudem a vířivkou
  • Kneippův chodník
  • fitness
  • denně sauna + pára v čase 15:00-18:00 hodin
 • solná terapie ms vyhřívaným lehátkem
 • 1x aroma koupel v hydromasážní perličkové vaně 20 minut
 • 1 hodina denně kulečník v lobby baru
 • wifi po celém areálu, včetně pokojů
 • parkování u hotelu na parkovišti s kamerovým systémem

Povinný poplatek

pobytován taxa 21 Kč / osobu / den (platba na místě)

Fakultativní poplatek

malý pes 300 Kč / noc (platba na místě) vyžádání v CK

Česká republika - Královehradecký kraj - Rychnov na Kněžnou - Letovisko Studánka

Balíček Vánoční pobyt
26.12.2020 - 29.12.2020
4 dní / 3 nocí
Polopenze
Vlastní doprava
osoba
Nezvoleno
Cena celkem
0 Kč
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

P r o s i n e c   2 0 2 0

26.12.2020 - 29.12.2020
4 dní
3 nocí
Vlastní
Polopenze
8 420 Kč / os.