Hotel Star podzimní prázdniny na Benecku pro rodiny s dětmi **

Česká republika, Benecko
oblíbený hotel
masáže
animační program
vhodné pro rodiny
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel se nachází v centru Krkonoš, přímo ve středu turistického střediska Benecko, které se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000 m.n.m. Bezprostřední okolí hotelu je plné zeleně. Hotel byl oceněn zlatým certifikátem BABY FRIENDLY. Pro odpočinek a relax je k dispozici saina a whirpool. Novinkou je Havajská a aroma masáž.

Strava

polopenze: snídně formou bufetu, večeře o třech chodech (hlavní jídlo na výběr ze tří jídel - pouze v den nástupu bez možnosti výběru)

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkon, TV

Cena zahrnuje

Balíček na dvě noci zahrnuje: 2x ubytování pro 2 dospělé osoby + dítě do 11,99 let, polopenze, animační program pro děti, možnost využití ping-pongu, dětské hřiště, dětský koutek, telocvična

Balíče na čtyři noci zahrnuje: 4x ubytování pro 2 dospělé osoby + dítě do 11,99 let, polopenze, animační program pro děti, možnost využití ping-pongu, dětské hřiště, dětský koutek, telocvična

Povinný poplatek

pobytová taxa 19,- Kč / osobu (18-69,99 let) / noc (platba na místě)

Fakultativní poplatek:

další dítě za poplatek na vyžádání v CK, pro rodiče zvýhodněná nabídka relaxace v sauně nebo whirpool (1 hodina = 400 Kč)

Česká republika - Liberecký kraj - Benecko

V zimě je Benecko ideální střediskem zimních sportů. Naleznete zde sjezdové tratě všech obtížností se 4- sedačkovou lanovku, která začíná 200m od hotelu. Přímo za hotelem je dětský vlek. V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení přímo v hotelu, rádi Vám také domluvíme výuku lyžavání a snowboardingu. Benecko - ráj běžkařů. Perfektní úprava, velké množství kilometrů, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška dávající sněhovou jistotu, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Na Benecku najdete nespočet míst, kde se nejen vaše děti vyřádí na sáňkách či bobech. Tipem jsou více než kilometrové sjezdy od rozhledny na Žalém (1019 m n.m.) . Pro milovníky lehkého adrenalinu je na Benecku snowtubing a snowpark.

Balíček na 2 noci

Termíny balíčku

Balíček na 4 noci

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00