Hotel Sirena **

Chorvatsko, Hvar, Put Podstina
přímo u pláže
oblíbené ubytování
polopenze
bazén
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel Sirena na ostrově Hvar v klidné zátoce Mala Garška, 2km od historického centra města Hvar. Hotel se skládá z hlavní budovy a z 5 pavilonů, které nesou názvy autentických adriatických rostlin, Lavanda, Ružmarin, Kadulja, Vris a Maslina. V hotelu je k dispozici recepce, bufetová restaurace, pizzerie, bar na pláži internetová kavárna – možnost wifi připojení, lobby bar, TV místnost, mini fitness, malý krytý bazén. Profesionální každodenní animační tým pro děti i dospělé, stolní tenis, kajak a šlapadlo k zapůjčení na pláži, k zapůjčení také kolo nebo skútr, na terase živá hudba, mini fitness studio, za poplatek masáže na pláži. Lze realizovat autobusovou dopravu a to do Splitu, dále trajektem do města Stary Grad a zde bude na vás čekat transfer do hotelu

Pláž

oblázková pláž, cca 0m

Strava

polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběr z menu, salátový bufet, desert)

Typ ubytování

2-3lůžkové pokoje, koupelna/wc, TV, většina s balkonem,klimatizace

Cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, pobytová taxa

DOPRAVA na ostrov

dětská postýlka 5 EUR / noc, malý pes 8 EUR / noc ( platba na místě)

Chorvatsko - ostrov Hvar - Mala Garška

Podlehněte bohatství historicko-kulturního pozadí, které vás přenese do minulosti. Prozkoumejte všechna místa na ostrově a vyhledejte konobu s nejlákavějším atmosférou - pohár domácího vína ve voňavém okolí chutná nejlépe.
Nebojte se užívat si v elitních rozměrech - dokonalou nebeskou atmosféru vám poskytnou osamělé zátoky, průzračný podmořský svět a zeleň v celém okolí.
Každý pocítí dobrý vliv ostrova Hvar na svou duši a tělo, takže si určitě nezapomeňte sebou vzít suvenýr v podobě levandule, která vám bude během zimy připomínat hvarské léto - pokud se samozřejmě nerozhodnete na Hvaru zakotvit navždy.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00