Hotel Residence Costa Azzurra ***

Itálie, Faro Capo Vaticano, Strada Comunale Capo Vaticano
bazén
miniklub pro děti
dětské hřiště
minibus na pláž
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Dvoupatrový 3* hotel Hotel Residence Costa Azzura nabízí ubytování v celkem 50 hotelových pokojích, umístěných ve 4 dvoupatrových budovách. Hotel je situován asi 500 m od pláže, na výběžku Capo Vaticano, 11 km od známého a vyhledávaného města Tropey. Je obklopen bohatou středomořskou vegetací. Hotel nabízí typickou místní stravu - jednoduchou úpravu dle původních receptů, ale hosté ochutnají i mořské speciality a typická kalabrijská vína.

Vybavení: recepce 24h denně, restaurace, parkoviště, bar, bazén 15 x 8 m, dětský bazén, TV místnost, zahrada, barbecue, hřiště pro děti, ping-pongový stůl, stolní fotbal, miniklub pro děti 4 - 12 let v italštině (červenec a srpen).

Pláž

500 m od písečnooblázkové pláže, plážový servis za poplatek (slunečník a 2 křesílka 10 EUR / den), odvoz minibusem v předem určených hodinách zdarma

Strava

snídaně kontinentální bufetová, polopenze - večeře servírované menu a salátový bufet

Typ ubytování

Dvoulůžkové pokoje (50 m2) vybavené: TV (německý kanál), telefon, klimatizace, trezor, koupelna a WC, na vyžádání fén na vlasy (zdarma), minibar (na vyžádání, za poplatek)

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní nebo polopenzí / osoba / týden, vstup do bazénu, minibus na pláž zdarma.

Povinný poplatek

pobytová taxa 0,75 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatky

dětská postýlka 10 EUR / den, pes 40 EUR / týden (na vyžádání v CK), wifi připojení 10 EUR / týden, lednička 5 EUR / den, plážový servis 20 EUR / den (1x slunečník + 2x lehátko)

Itálie - Kalábrie - Capo Vaticano

Nejkrásnější oblast Kalábrie nese název Capo Vaticano. V těchto místech se do pobřeží zařezávají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písčitými plážičkami a křišťálově průzračnou vodou. Ne nadarmo pláže v Kalábrii patří mezi několik nejkrásnějších na světě.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00