Hotel Park Piešťany - letní pobyt s animačním programem (2 děti do 14,99 let ZDARMA) ****

Slovensko, Piešťany, Nábrežie Ivana Krasku 2
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel Park leží v lázeňském městě Piešťany, v západní části Slovenska, 8O km jihovýchodně od Bratislavy. Piešťany jsou největší a nejvýznamnější lázně na Slovensku. Specializují se na léčbu chorob pohybového aparátu, kostí, svalů. K úspěšné léčbě se využívají unikátní prameny termální a minerální vody s vysokým obsahem síry a zdroje léčivého sirného bahna. Hotel Park má atraktivní polohu, nachází se v příjemném a tichém prostředí městského parku, vedle řeky Váhu, necelých 500 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova.

Wellness v hotelu

Hotel zajišťuje koupele v termální sirné minerální vodě a bahenné zábaly. Uvedené léčebné procedury jsou poskytované na lázeňském ostrově, 700 m od hotelu. Wellness a krása: krytý bazén s vodními atrakcemi, v letních měsících propojený s letní terasou. Saunový komplex s finskou saunou, infra saunou. Panoramatická střešní terasa se sprchou a lehátky na opalování. Jacuzzi. Kosmetický salon, kadeřnictví. Fitness, biliard, horská a trekingová kola.

Vybavení

Hotel zajišťuje koupele v termální sirné minerální vodě a bahenné zábaly. Uvedené léčebné procedury jsou poskytované na lázeňském ostrově, 700 m od hotelu. Wellness a krása: krytý bazén s vodními atrakcemi, v letních měsících propojený s letní terasou. Saunový komplex s finskou saunou, infra saunou. Panoramatická střešní terasa se sprchou a lehátky na opalování. Jacuzzi. Kosmetický salon, kadeřnictví. Fitness, biliard, horská a trekongová kola.

Strava

dle balíčku

Typ ubytování

moderně zařízené 2-lůžkové pokoje a apartmány. Všechny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV SAT, telefonem, balkonem, županem.

Cena za letní pobyt s animačním programem zahrnuje (2 děti do 14,99 let ZDARMA):

 • 3x, 5x nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinných apartmánech s kllimatizací
 • All inclusive
  • snídaně (7:00-10:00 hodin), oběd (11:30-14:00 hodin), večeře (18:00 -20:30 hodin) formou bufetových stolů
  • dopolední snack (10:30-11:30 hodin) pro děti ve společenském salónku, pro dospělé v kavárně (nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, víno, domácí koláče - slané/sladké, sezonní ovoce)
  • odpolední snack (15:00 - 16:00 hodin) pro děti ve společenském salónku, pro dospělé v kavárně (nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, víno, domácí koláče - slané/sladké, sezonní ovoce)
  • nápoje v čase hlavního stravování  (obědy a večeře) - v restauraci - pivo, víno, nealko
 • celodenní animační program s animátory
 • dětský servis
 • dětský bufet
 • 20% sleva na wellness a léčebné procedury

Povinný poplatek

místní lázeňský poplatek 1,10 Eur/den a osoba (hradí na místě pobytu)

Slovensko - Západní Slovensko - Piešťany

Lázně Piešťany se ovšem především vyznačují poklidným a kulturním vyžitím. Každý den se zde pořádají výstavy umění, venkovní koncerty, symposia výtvarníků, hudební festivaly či společenská setkání.

Termální lázně Piešťany jsou největší a nejvyhledávanější slovenské lázně. Navštěvované jsou především pro kvalitu místních léčivých zdrojů, vysokou odbornost lázeňského personálu a naprosto unikátní bahenní zábaly.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00