Hotel Panská ***

Česká republika, Bechyně, náměstí Tomáše Garrigue Masaryka
příjemný hotel
vynikající kuchyně
oblíbený u klientů
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis města

Lázně Bechyně se nacházejí v malebném údolí řeky Lužnice, 20 km od města Tábor. Lázně Bechyně, jejichž tradice sahá do první poloviny 17. století, se specializují na léčbu a rekondici pohybového ústrojí s využitím přírodního léčebného zdroje - slatiny z nedalekých Blat.

Zajímavosti v okolí: Bechyně - původně gotický hrad z poloviny 13.století, založený Přemyslem Otakarem II. V 16. století přestaven do dnešní podoby zachovalého renesančního zámku. v součastnosti slouží jako Muzeum keramiky.                                                                                               Věž Katovna, stojící na kameni nad jezem v Bechyni, je s největší pravděpodobností pozůstatkem bývalého opevnění. V současnosti je nepřístupná. Ale i tak je to  hezké místo k navštívení.

Popis hotelu

Hotel Panská se nachází ve středu malebného městečka Bechyně v jižních Čechách, nedaleko Tábora. Hotel nabídne krásné a klidné ubytování v pokojích 3*** kvality, a nasytíme všechny vaše smysly! Skvělá restaurace pod vedením Mistra ČR kuchaře Pavla Mináře nabídne delikátní zážitky pro chuťové pohárky, Zámecký resort Bechyně, jehož je hotel součástí, pohladí vaši duši - návštěvou renesančního zámku, nebo hrou na golfovém hřišti.

Strava

dle balíčku

Typ ubytování

Ubytování je v historicky laděných  2-4lůžkových  pokojích typu Economy (menší ubytování - podkrovní) , standard (rustikální nábytek,minilednička) a deluxe (nastadardní ubytování, minilednička, plochá TV, jsou větší a mají výhled na náměstí)

Fakultativní poplatky

Poplatek za psa /kočku 150,- Kč/noc (hradí se na místě)

 

Česká republika - Jihočeský kraj - Lázně Bechyně

Lázně Bechyně jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, dříve i dnes známé pro svůj vysoký léčebný standard a proklientský přístup. Léčíme především artritidy a artrózy, Bechtěrevovu chorobu, metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy (TEP), osteoporózu, nemoci nervové a další. Slatina, dovážená z vlastního rašeliniště na nedalekých Komárovských blatech, je naším hlavním přírodním léčivým zdrojem.

Jarní gurmánský pobyt

Cena za osobu zahrnuje:2x ubytování v hotelu Panská , 2x snídaně formou švédský stůl v hotelové restauraci, čerstvé ovoce na pokoji, 1 x degustační 5ti chodové menu " Petra Voka" doplněna výběrovým vínem, 1 x jarní menu o 3 chodech, 1 x masáž krku a šíje (30 min.), parkování, wifi. Lázeňský a ubytovací poplatek.

Termíny balíčku

Romantický pobytový balíček

Cena na osobu zahrnuje: 2x ubytování v hotelu Panská, 2x snídaně v hotelové
restauraci (možnost snídaně na pokoji), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázka na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč / osobu, 20% sleva na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž v délce 45 min., 1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x večeře o dvou chodech v hotelové restauraci. Parkování a wifi.

Termíny balíčku

Relaxační víkend 50+

Cena na osobu zahrnuje: 3x ubytování v hotelu Panská, polopenze (snídaně a
večeře formou dvouchodového menu), poukázka na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč / osobu, aromaterapeutická relaxační masáž, regenerační zábal zad, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kola, turistická mapa okolí, wifi, parkování. Lázeňský a ubytovací poplatek.

Termíny balíčku

Velikonoční balíček

Cena na osobu zahrnuje: 3x ubytování v hotelu Panská se snídaní, 2 x večeře o 2 chodech, 1 x speciální velikonoční menu  o 3 chodech, překvapení na pokoji, poukázka na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč / osobu,mapa Bechyně a okolí, relaxační masáž krku,zad(30 min.), 1 x aromaterapeutická koupel (30 min.) wifi, parkování, místní poplatky.

Termíny balíčku

17.4.2018 - 19.4.2018
3 dní / 2 nocí
Vlastní doprava
Polopenze
osoba
Jednolůžkový pokoj
1. Cena na osobu/1-lůžkový pokoj
3 640 Kč
Cena celkem
3 640 Kč
Pokračovat k objednávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00