Hotel Panorama ***

Česká republika, Teplice, U Panoramy
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Nově zrekonstruovaný hotel Panorama se nachází na okraji lázeňského města Teplice, pod kopcem Doubravka, v krásném a klidném prostředí Lázeňská čtvrt Teplice-Šanov je v docházkové vzdálenosti (1 km) a samotné centrum města pak vzdáleno cca 2 km. Autobusová zastávka MHD je 100 m od hotelu. Jedná se o dynamicky se rozvíjející hotelový komplex vhodny svým vybavením jak pro individuální a rodinné pobyty s relaxaci, tak i pro skupiny se sportovním zaměřením, seniorské pobyty s možností výletů do okolí, firemní akce s možností využití salonků a konferenční místnosti. Ve všech prostorách hotelu připojení k internetu Wi-Fi.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, salonek a konferenční místnosti, hlídané parkoviště, výtah. Wellness centrum (finská sauna, parní kabina, vířivka, odpočívárna, ochlazovací bazének), velmi dobře vybavené fitness, tělocvicna s judo tatami.

Sport, zábava

V blízkosti hotelu lze využít tenisové kurty, fotbalové hřiště s travnatým povrchem, volejbalové hřiště s umělým povrchem. V Teplicích doporučujeme navštívit Botanickou zahradu s cukrárnou a dětským hřištěm, Hvězdárnu, plaveckou halu, lázně Betthowen s termálním bazénem, zámek se zámeckou zahradou, nová nákupní centra Fontána a Galerie s kinem 5D

Strava

Snídaně formou bohatého bufetu v ceně ubytování, možnost obědu a večeře - servírované 2 - 3 chodové menu , salátový bar na vyžádání v CK)

Typ ubytování

1,2,3 a 4lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízení, TV, balkonem.

Cena zahrnuje

ubytování

Povinný poplatek

ubytovací a lázeňský poplatek 21 Kč / osobu / den

Fakultativní poplatek

  • parkování hotelových hostů zdarma
  • fitness centrum zdarma
  • billiard, kulečník, stolní tenis, šipky zdarma
  • fotbalové, volejbalové a nohejbalové hřiště zdarma
  • pronájem tinosvých kurtů cca 50m od hotelu = od 260 Kč / kurt / hodinu
  • aqupark ca 1km od hotelu = 75 Kč / Hodinu

Česká republika - Ústecký kraj - Teplice

Teplice (německy Teplitz, dříve Teplitz-Schönau, v letech 1945–1946 Teplice-Šanov) jsou lázeňské statutární město v Ústeckém kraji. Leží 15 km západně od Ústí nad Labem v široké kotlině mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Dominantou města viditelnou zdaleka je Doubravská hora. Teplice mají přes 50 tisíc obyvatel a jsou známé jako lázeňské město i svým fotbalovým klubem FK Teplice.Hlavní, tradiční akcí je každoroční slavnostní zahájení lázeňské sezóny vždy poslední květnový víkend (výjimkou byl rok 2010, kdy bylo slavnostní zahájení lázeňské sezóny kvůli volbám o týden zpožděno).

 

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00