Hotel Pace ***

Itálie, Laura, Via Laura Mare 19
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis

hotel obklopený středomořskou vegetací je umístěn v klidné části Paesta a nachází se nedaleko zóny Laura (100 m) vyhledávané pro své typické restaurace, pizzerie, obchůdky. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 250 m od hotelu.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 250 m od hotelu.

Strava

polopenze nebo plná penze – snídaně kontinentální, formou bufetu, oběd a večeře servírované, první a druhý chod, příloha, ovoce, voda (ostatní nápoje nejsou v ceně)

Typ ubytování

vkusně a elegantně vybavený dvoupatrový hotel; pokoje jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem, třílůžkové s manželským lůžkem a postelí a čtyřlůžkové s manželským lůžkem a palandou. V každém pokoji je klimatizace, telefon, TV, koupelna a WC, balkón.

Cena zahrnuje

7x ubytování, se stravou dle ceníku

Povinný poplatek

možná pobytová taxa

Itálie - Kampánie - Paestum

Paestum je město starobylých archeologických vykopávek se nachází v jižní části Kampánie, v rovině nedaleko salernského zálivu, zátoce Tyrhénského moře. Místní starobylé chrámy patří mezi nejcennější antické památky na italském území. Kromě zmíněných historických pokladů nabízí současné Paestum i dokonale vybavené moderní turistické objekty, které slibují prožití nezapomenutelné dovolené.

Základní ceník / polopenze

Termíny balíčku

Základní ceník / plná penze

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00