Hotel Nuovo Rebecchino ***

Itálie, Napoli, Piazza Principe Umberto 35
v historickém centru Neapole
1km od sjezdu z dálnice
sleva za včasný nákup
parkoviště
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Stylový hotel s kouzelnou atmosférou se nachází v historickém centru Neapole, jen několik desítek metrů od hlavního železničního nádraží a od zastávky metra. Z této pozice jsou dobře dosažitelná zajímavá turistická místa (náměstí Plebiscito, divadlo Theatro San Carlo, hrady Castel dell´Ovo a Maschio Angioino). Z blízkých přístavů se odplouvá na ostrovy Ischia, Capri, Procida a Amalfitánské pobřeží. Hotel je jednoduše přístupný i při příjezdu autem, výjezd z dálnice je 1km od hotelu a hlídané placené parkoviště pár metrů od hotelu. Letistě Capodicchino jevzálené cca 2km. Jedná se o jeden z nejstarších hotelů ve městě, nedávno zrekonstruovaný.

Služby: celkem 58 pokojů a 109 lůžek, klimatizované společenské prostory, výtah, bar, malé kongresové sály, kulečník, trezor, internet point zdarma, wi-fi, recepce 24hod denně. Zvýhodněné parkování v blízkosti hotelu.

Strava

snídaně formou bufetu

Typ ubytování

Prostorné útulné pokoje jsou plně vybavené: sociální zařízení, koupelnový set a ručníky, klimatizace, trezor, telefon s přímou volbou, TV/sat, minibar a wi-fi zdarma. K dispozici jednolůžkové, dvou- až čtyřlůžkové pokoje. Děti do dvou let zdarma, možnost dětské postýlky za příplatek.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní / pokoj / noc, wi-fi. Poznámka: hotel s celoročním provozem, ceny v dalších termínech rádi sdělíme na vyžádání.

Povinný poplatek

pobytová taxa 3,5 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatek

parkování 18 EUR / den

dětská postýlka 16 EUR / noc (pro děti do dvou let)

 

ZAREZERVUJTE SI SVŮJ POKOJ VČAS A UŠETŘETE 15%!

15% SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 30 dní před příjezdem

Itálie - Kampánie

Minulost Kampánie je spjata s Etrusky a Řeky, jejichž obrovské památky se dochovaly v Paestu. Vnitrozemí s úrodnými obdělávanými rovinami přechází v Amalfské pobřeží se strhujícími výhledy a dramatickou přímořskou oblastí Cilento. Tento kraj nad Neapolským zálivem je známý svým temperamentem a opravdovou radostí ze života.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00