Hotel Manu ***

Itálie, Rivazzurra, Viale Biella 14
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Rodinný hotel, ležící v Rimini v části Rivazzurra, cca 200 m od pláže. Hotel disponuje restaurací, barem, výtahem, trezor na recepci, menší parkoviště, wifi připojení na recepci zdarma, možnost menších psů na vyžádání v CK.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, cca 200 m

Strava

snídaně formou bufetu nebo polopenze (snídaně formou bufetu + večeře tříchodová servírovaná, voda k večeři a víno k večeři)

Typ ubytování

1, 2, 3 nebo 4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, klimatizace, , fén, TV, telefon, wifi, některé s balkonem nebo francouzský balkon

Cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, delegátský servis

Povinný poplatek

pobytová taxa 2 EUR / den ( platba na místě)

Fakultativní poplatek

plážový servis 14 EUR / den (1x slunčník + 2x lehátko) platba na místě

Itálie - Emilia Romagna - Rimini

Rimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj. Rimini protíná železniční trať, která je vedena po celém letovisku má zde i zastávku a tak je vhodným řešením pro klienty, kteří na svou dovolenou cestují vlakem. Je ve vzdálenosti 400 - 1km od pláže a proto může být i v blízkosti některých hotelů.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00