Hotel Lesana Špindlerův Mlýn ***

Česká republika, Špindlerův Mlýn
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska nejen Krkonoš, ale i celé české republiky. Nachází se v nadmořské výšce 715 - 1310 m n.m. na soutoku řeky Labe s Dolským potokem. Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Skládá se ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov, Svatý Petr. O Špindlerově Mlýně se mluví ve starší literatuře jako o perle Krkonoš především kvůli své příznivé poloze uprostřed nejvyšších českých hor.

Popis hotelu

Hotel Lesana leží ve Špindlerově Mlýně v části Bedřichov. Před hotelem se nachází parkoviště, které je pro ubytované hosty zdarma. Hotel Lesana se nachází v klidném prostředí obklopeném lesy, asi 1,5 km od centra města Špindlerův Mlýn. Lyžařské vleky jsou vzdáleny cca 800 m a dostupné jsou bezplatným skibusem (100 m od hotelu). Hotel nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (i s možností přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC a televizí se satelitním příjmem. Parkoviště zdarma přímo u hotelu. Pro zábavu jsou k dispozici biliardové stoly, stolní fotbal, stolní společenské hry a internetová kavárna. V létě půjčujeme horská kola. Hotel disponuje vlastní lyžařskou školou (dětský vlek přímo u objektu) s kvalifikovanými instruktory a půjčovnou veškerého lyžařského vybavení. Posezení v útulném prostředí stylové restaurace s krbem. V jídelním lístku najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. K příjemné náladě přispěje sklenka výborného vína z vinotéky nebo třeba půllitr tradičního plzeňského piva. V letních měsících grilování na terase. Snídaně a večeře podáváme formou švédských stolů, oběd - výběrem z menu.

Okolí

Hotel Lesana je ideálním místem pro odpočinkový i aktivní pobyt v Krkonoších. Krásy jedinečné horské přírody zde můžete obdivovat po celý rok. V hotelu je půjčovna a úschovna horských kol, lyží, sáněk a dalšího sportovního vybavení. V okolí vede mnoho turistických tras i značených cyklostezek. V zimě oceníte kvalitní sjezdovky, upravené běžkařské tratě i dětský vlek s lyžařskou školou přímo u hotelu. Ve městě je aquacentrum, bobová dráha, lanová centra, obří houpačky i půjčovny koloběžek.

Strava

Součástí hotelu Lesana je stylová horská restaurace s barem, prosklenou galerií a venkovní terasou. Hotel umožňuje pobyt se snídaní i další stravování formou polopenze nebo plné penze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů. Večeře se skládají z polévky a hlavního jídla, studeného bufetu, dětského bufetu a dezertu. Obědy při plné penzi jsou řešeny výběrem z jídelního lístku či poledního menu.

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje, sociální zařízení, TV

LETNÍ OSMIDENNÍ WELLNESS BALÍČEK na osobu zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze formou bufetu
 • neomezený vstup do wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětská bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirpool
 • neomezený vstup do finské sauna (denně od 17:00 hodin)
 • neomezený vstup do parní lázně (denně od 17:00 hodin)
 • využití billiardu a playstation 3 herny
 • ve vybraných dnes animátorský program

BALÍČEK TRADNIČNÍ VÁNOCE 2020 na osobu zahrnuje:

 • 5x nebo 7x ubytování
 • 5x nebo 7x polopenze formou bufetu
 • 24.12.2020 slavnostní štědrovečerní menu s přípitkem
 • neomezený vstup do wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětská bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirpool
 • neomezený vstup do finské sauna (denně od 17:00 hodin)
 • neomezený vstup do aromatické parní lázně (denně od 17:00 hodin)
 • speciální vánoční výzdoba
 • tradiční štědrovečerní program s tradičními vánočními zvyky (pouštění lodiček, krájení jablek, domácí cukroví...)

SILVESTROVSKÝ BALÍČEK 2020/2021 na osobu zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze formou bufetu
 • 31.12.2020 slavnostní raut, Silvestrovský program - Tombola, ohňostroj, večer doprovázený hudbou
 • neomezený vstup do wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětská bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirpool
 • neomezený vstup do finské sauna (denně od 15:00 hodin)
 • neomezený vstup do aromatické parní lázně (denně od 15:00 hodin)
 • využití billiardu a playstation 3 herny

Povinný poplatek

možná pobytová taxa

Fakultativní poplatek

pes 200 Kč / den, dětská postýlka 200 Kč / den

Důležité

V případě, že na sjednaný pobyt nebude možné nastoupit v souvislosti koronavirem a to z důvodu uzavření nebo značného omezení provozu hotelu, pobyt se automaticky bezplatně posouvá na další možné rezervační období.

Česká republika - Královehradecký kraj - Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je významné turistické středisko v Krkonoších. V němčině se město dříve nazývalo Spindlermühle podle rodiny Spindlerových, která vlastnila v obci mlýn. Špindlerův Mlýn je nejznámějším střediskem zimních sportů v České republice. V zimě nabízí ideální podmínky pro sjezdové lyžování a běh na lyžích. Bylo tu vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti a běžecké tratě. Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. V provozu jsou čtyři lanové dráhy jedna dvousedačková (Svatý Petr), jedna třísedačková (Hromovka) a dvě čtyřsedačkové (Svatý Petr a Medvědín) a 11 vleků. Celková přepravní kapacita je asi 18 000 osob, které mohou jezdit po přibližně 25 km sjezdových tratí, přičemž 85 tratí může být uměle zasněžováno.Turisté, kteří navštíví Špindlerův Mlýn v letním období, mají mnoho možností k aktivnímu využití volného času. V létě okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 180 km značených turistických cest, které jsou vyznačeny v turistických mapách Krkonoš. Na každé z nich se můžete občerstvit v příjemném prostředí výletních restaurací nebo bufetů. Pro náročnější jsou tu k dispozici trasy hřebenových túr, na jejichž počátek Vás i v létě pohodlně dopraví lanové dráhy na Pláni (1182m) a na Medvědíně (1235m).Pro milovníky horské cyklistiky poskytuje okolí Špindlerova Mlýna přes 100 km vyznačených cykloturistických tras, o nichž získáte bližší informace v cyklistických mapách Krkonoš. Jízda mimo vyznačené trasy je přísně zakázána. Pro skupiny jsou dále zajišťovány výlety na kolech s průvodci. Prosím, respektujte všechna omezení a vyznačené trasy, neboť se nacházíte na území Krkonošského národního parku.

LETNÍ OSMIDENNÍ WELLNESS BALÍČEK

Termíny balíčku

BALÍČEK TRADIČNÍ VÁNOCE 2020

Termíny balíčku

SILVESTROVSKÝ BALÍČEK 2020/2021

Termíny balíčku

Nezvoleno
osoba
Nezvoleno
Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Vyberte si jeden z balíčků:

Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Č e r v e n e c   2 0 2 0

12.7.2020 - 19.7.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.
17.7.2020 - 24.7.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.
19.7.2020 - 26.7.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.
24.7.2020 - 31.7.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.
26.7.2020 - 2.8.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.
31.7.2020 - 7.8.2020
8 dní
7 nocí
Vlastní
Polopenze
6 590 Kč / os.

S r p e n   2 0 2 0