Hotel La Pineta ***

Itálie, Tropea, Discesa Ospedale 13
blízko pláže
tenisový kurt
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Pěkný 3* hotel La Pineta je situován pouhých 200m od pláže a 10 minut pěšky od historického centra města Tropea, pouhé 2 min chůze od přístavu. Hotel je třípatrový a skládá se ze 3 budov. Nejbližší letiště Lamezia Terme leží ve vzdálenosti 58 km. Dalším městem, které můžete navštívit je Vibo Valentia, vzdálené 30 km.

Vybavení: recepce 24h denně, bar, restauace (mezinárodní a typická místní kuchyně), konferenční místnost, tenisové kurty, billiard, wi-fi připojení v celém objektu, parkoviště.

Pláž

200 m od pláže

Strava

snídaně italská formou bufetu

Typ ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max 3 osoby), moderně vybavené - koupelna, fén na vlasy, TV/Sat, klimatizace, minibar, trezor, wi-fi připojení (zdarma)

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkoviště, připojení na wi-fi

Povinný poplatek

pobytová taxa 1,50 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatek

dětská postýlka 5 EUR / noc

Itálie - Kalábrie - Tropea

Tropea je jedno z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie, rozkládající se na rozhraní zálivu Sv. Eufemia a Gioia Tauro. Pochází z řecko-normanské doby. Z ní se dochovalo nepřeberné množství historických památek, jako např. normanská katedrála z 11. st., kostel Sv. Marie, vybudovaný na vrcholu skalnatého útesu, kam vede příkré schodiště, kostel Sv. Františka z Assisi a mnoho jiných kostelů, kaplí a paláců, dotvářejících spolu s úzkými uličkami typický kolorit města.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00