Hotel Karos Spa s autobusovou dopravou ****

Maďarsko, Zalakaros, Alma utca 1
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel Karos Spa se nachází v krásném prostředí, obklopen lesy, mírnými pahorky a vinohrady, ve vzdálenosti přibližně 400 m od centra města a 300 m od léčebných lázní. Hotel Karos Spa je wellness hotel, který nabízí rozmanité programy převážně pro rodiny s dětmi. Jeho součástí je léčebné a wellness centrum pro relaxaci a odpočinek. Hotel má dvě budovy - v 1.budově jsou standardní 2-lůžkové pokoje + několik suitů pro rodiny (rozkládací gauč + ložnice), ve 2.budově - větší pokoje, v koupelně je sprcha a vana (kohoutek s termální vodou ve vaně).

Wellness centrum

Součástí hotelu je Harmónia Spa wellness, kde se nachází celkem 7 bazénů o různých teplotách vody (termální bazén, zážitkový bazén, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén - v provozu mimo leden a únor, venkovní vodní park - v provozu mimo listopad - duben, dětský bazén), whirlpool, svět saun (bio sauna, pára, finská sauna, ochlazovací bazének), ledová jeskyně, fitness centrum, solárium nebo salón krásy (manikúra, kadeřnictví). Hotel poskytuje také různé druhy masáží, koupelí a zábalů.

Doplňkové služby

Hotel dále nabízí sportovní animační programy, ping-pong, cyklistiku, turistiku nebo vodní gymnastiku. Na vyžádání (dle počtu uchazečů) jsou k dispozici také tyto programy: výlet do Keszthely (návštěva hradu, muzea, kostela spojená s nákupy), výletní hodinová plavba po Balatonu, show jezdce na koni a mnoho dalších. Možnost Wi-Fi připojení k internetu

Strava

Stravování probíhá v hotelové restauraci Éden (Ráj), kde je nabízena maďarská i mezinárodní kuchyně. Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů. Dalšími možnostmi posezení jsou Cafe Bar, Hajóbar a v letních měsících zahrada Grillkert.

Typ ubytování

Všechny pokoje jsou vybavené balkónem, TV SAT, klimatizací, sejfem, telefonem, minibarem, županem k zapůjčení (zdarma), pevným připojením na internet a koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, bidetem a fénem. K dispozici jsou pokoje kuřácké i nekuřácké, pokoje pro alergiky nebo pro tělesně postižené.

Cena na osobu zahrnuje

6x ubytování s polopenzí a polévkový bufet k obědu, autobusová doprava, neomezený vstup do areálu hotelových bazénů (možnost zapůjčení županu pro dospělé), využívání sauny, ledové jeskyně, možnost zúčastnit se cvičení organizovaných hotelem, pojištění CK proti úpadku.

Povinný poplatek

místní lázeňská taxa = 1,70 Eur / osoba nad 18 let / noc  - úhrada na místě

Doprava

odjezd z Teplic v cca 22:00 hodin, nočí přejezd do Maďarska - Zalakaroš
Odjezd z hotel dne 8.6.2020 v poledních hodinách - příjezd do Teplic 9.6.2020 po půlnoci

Maďarsko - Zalakaroš

Je dnes nejdynamičtěji se rozvíjejícím lázeňským městem nedaleko Balatonu. Toto město již po celá desetiletí vítá návštěvníky toužící po odpočinku a zdraví. Přiznivé klimatické podmínky, zeleň, čistý vzduch a klidné prostředí ve velké míře přispívají k regeneraci a uzdravení. Zalakarošská termální voda s obsahem chloridu sodného a uhlovodíku, je z důvodu přítomnosti lehké radiace a obsahem kyseliny borité zvláště dobrá při léčbě chronických gynekologických onemocnění, pohybové a kloubní ústrojí, kardiovaskulárních poruch a poruch látkové výměny. Tyto lázně jsou vhodné zvláště pro mladé.

1.6.2020 - 9.6.2020
9 dní / 6 nocí
Autobusem
Polopenze
osoba
Jednolůžkový pokoj
1. Cena na osobu / jednolůžkový pokoj
11 890 Kč
Cena celkem
11 890 Kč
Pokračovat k poptávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Autobusová nástupní místa:
Teplice
Praha
Jihlava
Brno
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

Č e r v e n   2 0 2 0

1.6.2020 - 9.6.2020
9 dní
6 nocí
Autobus
Polopenze
9 990 Kč / os.