Hotel Grotticelle ***

Itálie
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel GROTTICELLE*** (localita Grotticelle) stojí na jednom z nejkrásnějších míst v okolí, u pláže Baia di Groticelle, a je obklopen bujnou středomořskou vegetací poskytující příjemný stín v horkých letních dnech. Součástí hotelu je recepce, Wi-Fi (za poplatek), bar, místnost s TV/SAT, minimarket, bazén pro dospělé a dětský bazén, tenisový kurt, ping pong, terasa se slunečníky a lehátky (omezený počet) a parkoviště. V červenci a srpnu jsou pořádány animační programy.

Pláž

cca 350 m

Strava

snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu bez nápojů

Typ ubytování

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, trezor, klimatizaci a minibar (obojí za příplatek), většina pokojů má balkon.

Cena zahrnuje

ubytování se stravou dle ceníku, plážový servis do vyčerpání kapacity (do 17.06.  a od 10.09.), využití bazénu, tenistový kurt 1 hodina zdarma počas celého pobytu

Povinný poplatek

pobytová taxa

Fakultativní poplatek

klimatizace 5 EUR / pokoj / den, barová chladnička 5 EUR / pokoj / den, dětská postýlka 10 EUR / den, plážový servis od 18.06. - 09.09.2022 /= 20 EUR /den, zvíře menšího vzrůstu 10 EUR / den na vyžádání v CK

Itálie - Kalábrie - Ricadi

Ricadi je nádherná přírodní oblast, proslavená svými krásnými písčitými plážemi, skalnatými útesy a křišťálovým mořem. Nachází se nedaleko historického města Tropea. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy a z některých míst až na Sicílii. Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00