Hotel Bonita s autobusovou dopravou + výlet na Pempeje a Vesuv ***

Itálie, Laura, Via Laura Mare 47
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Hotel  Bonita rodinného typu s výbronou kuchyní je umístěn v klidné části letoviska Paestum, pouhých 400 m od pláže. Patří do zóny Laura vyhledávané pro typické restaurace, pizzerie, obchůdky. Hotel je dvoupatrový, disponuje moderně a elegantně vybavenými pokoji, recepcí, restaurací, wifi připojením, bazénem, dětským koutkem, posilovnou a nehlídaným parkovištěm. Možnost zapůjčení jízdního kola zdarma.

Pláž

cca 400 m - písečná s pozvolným vstupem do moře

Strava

polopenze: snídaně italská formou bufetu a večeře servírovaná, výběr z menu, první a druhý chod, přílohy, ovoce, karafa vody

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje, koupelna/wc, klimatizace centrální, TV, telefon, malá lednice s barem, trezor, fén (4lůžkové pokoje s palandou)

Cena zahrnuje

autobusová doprava, 7x ubytování, polopenze, centrální klimatizace, služby místnoho delegáta, BUS výlet do městečka Agropoli na místní trhy, celodenní výlet Pompeje a na Vesuv (bez vstupů)

Povinný poplatek

Pobytová taxa 2 EUR / osoba starší 14ti let a noc / platba na msítě

Itálie - Kampánie - Paestum

Paestum je město starobylých archeologických vykopávek se nachází v jižní části Kampánie, v rovině nedaleko salernského zálivu, zátoce Tyrhénského moře. Místní starobylé chrámy patří mezi nejcennější antické památky na italském území. Kromě zmíněných historických pokladů nabízí současné Paestum i dokonale vybavené moderní turistické objekty, které slibují prožití nezapomenutelné dovolené.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00