Hotel Aurora Podgora ***

Chorvatsko, Podgora
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis letoviska

Podgora je překrásné městečko s přístavem, které leží 7 km jižně pod Makarskou, na úpatí pohoří Biokovo, v oblasti porostlé olivovými háji, borovicemi a jinou středomořskou flórou. Nabízí jedinečnou možnost k odpočinku na dlouhých plážích z jemných oblázků, s pozvolným vstupem do moře či v romantických kavárnách lemujících promenádu.

Popis hotelu

Hotel Aurora je velmi oblíbený a vyhledávaný hotel, který se nachází v klidné části Podgory na pěší zóně u centra letoviska. U hotelu je krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Hotel má nově rekonstruované pokoje, jídelnu i recepci. Hotel disponuje recepcí s trezorem, lobby, třemi výtahy, barem u bazénu a aperitiv barem, klimatizovanou hotelovou restaurací, terasou, internetem v celém hotelu, vnitřním bazénem (v letní sezoně uzavřen), venkovním bazénem s lehátky a slunečníky (omezený počet, za poplatek přibližně 4 eur). Za poplatek sauna a masáže. Hotel má k dispozici výtah, kterým se sjede přímo na pláž. Parkování za poplatek (omezený počet parkovacích míst).

Pláž

Krásná oblázková pláž přímo u hotelu.

Strava

Polopenze formou švédských stolů.

Typ ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, balkon, telefon, SAT/ TV. Některé pokoje na mořskou stranu mají možnost přistýlky.

Možnost dvou dětí do 5,99 let se 2 dospělými na pokoji s jednou přistýlkou (jedno dítě na přistýlce, druhé dítě bez lůžka).

K dispozici také jednolůžkové pokoje bez balkonu na parkovou stranu.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí

Povinný poplatek

pobytová taxa

Fakultativní poplatek

parkování centrální parkoviště 8 EUR / den, před hotelem 15 EUR / den

Chorvatsko - Makarská riviera - Podgora

V samém srdci Dalmácie, na ekologicky nejčistší části nejčirejšího moře na světě se nachází Podgora, "princezna chorvatského Jadranu". Leží na úpatí pohoří Biokovo, jehož stráně jsou porostlé hustým a různorodým středozemním rostlinstvem, zejména staletými olivovými háji.
Jako perlový náhrdelník prostírají se oblázkové pláže podél 4km dlouhého podgorského pobřeží.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00