Hotel Amines Bellevue Orebič ****

Chorvatsko, Orebić, Ulica Ljuba Babića
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

nově zrekonstruovaný hotelový komplex v klidném prostředí, cca 600 m západně od Orebiće. Klimatizovaná restaurace s terasou v hlavní budově (pro hotel a vily), zvlášť restaurace s terasou pro depandance (restaurace Rondela), "piano" bar s terasou, směnárna, sejf, WI-FI v celém resortu ZDARMA, parkoviště, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, animace, hřiště pro míčové hry, vodní sporty dle místní nabídky.

Pláž

oblázková, kamenitá, cca 30 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.

Strava

služby ALL INCLUSIVE Light - plná penze formou bufetu. K obědu a večeři - čepované místní nápoje: pivo, víno, nealkoholické nápoje.

Typ ubytování

moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou, WC, fénem, SAT LCD TV, telefonem, minibarem, sejfem, některé s balkonem, s možností přistýlky (na vyžádání)

Cena zahrnuje

7x ubytování, All inclusive light

Povinný poplatek

pobytová taxa 55 Kč / osobu nad 18let / noc, dítě 12-18 let / 28 Kč / týden

Chorvatsko - Makarská riviera - Orebič

Městečko Orebič se nachází na tzv. Kapitánské riviéře, která se rozprostírá v jihozápadní části poloostrova Pelješac v jižní Dalmácii. Okolí letoviska je hojně porostlé vegetací a to díky své horami chráněné poloze. V dřívějších dobách byl Orebič významným střediskem mořeplavby. Dnes je Orebič nejvyhledávanějším letoviskem poloostrova.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00