Hotel a depandance Lavanda ***

Chorvatsko, Stari Grad, Naselje Helios 8
přímo u pláže
oblíbené ubytování
all inclusive stravování
bazén
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Příjemný, nově zrekonstruovaný prázdninový hotel Lavanda*** + Depandance*** je situován na klidném místě, nedaleko centra živého letoviska Stari Grad, v blízkosti pěkné oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 1 km vzdáleném centru městečka.

Pláž

Vzdálenost k moři je cca 50 m, pláže jsou převážně kamenité nebo betonová plata

Strava

All Inclusive light zahrnuje:

  • snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů
  • v době snídaní, obědů a večeří je k dispozici neomezená konzumace točených nealkoholických a domácích alkoholických nápojů (pivo, víno)
  • odpolední zmrzlina pro děti
  • 1x týdně typická dalmátská večeře
  • Bar u bazénu a Lobby bar u recepce nejsou součástí služeb All Inclusive Light.

Další služby, které jsou součástí programu All Inclusive Light:

  • Bazén u hotelu Lavanda s lehátky a slunečníky (omezený počet), minigolf, beachvolejbal, tenisové kurty (rakety vlastní), WiFi u bazénu a u recepce, sejf na recepci.

Typ ubytování

Oblíbený hotel nabízí ubytování v moderní třípatrové budově obklopené vzrostlými stromy. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, sejf, terasa, směnárna, WI-FI (u bazénu a lobby baru ZDARMA), výtah v hotelu, parkoviště. U hotelu je venkovní bazén se sladkou vodou, dětský venkovní bazén, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště. Všechny dvoulůžkové pokoje jak v hotelu tak i v depandanci mají SAT/TV, balkon, telefon, koupelnu s WC, možnost pouze jedné přistýlky (HOTEL má navíc klimatizaci).

Cena zahrnuje

7x ubytování s all inclusive light, v hotelu Lavanda klimatizace, pobytová taxa

DOPRAVA na ostrov

pro klienty cestující autobusem místní transfer z přístavu do hotelu a zpět -6,-Eu/os, trajekt Split – St. Grad a zpět platba na místě není součástí ceny

Chorvatsko - ostrov Hvar - Stari Grad

Hvar je jeden z nejslunečnějších ostrovů na Mediteránu a v posledních letech se stal i světově známou ostrovní destinací. Nachází se v centrální Dalmácii mezi ostrovy Brač a Korčula. Ostrov Hvar je spojení levandule, která se tradičně pěstuje na Hvaru, modře Jaderského moře, které ho obklopuje a hojnosti slunce, kterým je zalitý, což Hvar činí atraktivní turistickou destinací v centrální Dalmácii během celého roku.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00