Haus Blueberry

Rakousko, Rain, Rain 30
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Haus Blueberry leží v příjemném městečku Leogang v části Rain. Historicky první dům v rodině Baranek Resorts. Klasická alpská stavba se sedmi komfortně zařízenými apartmány s vlastní kuchyňkou a toaletou, jen 2 km od lanovky Asitz, která otevírá cestu do celého střediska Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn.

Vybavení, relax

K domu náleží také oplocená zahrada s grilem, posezením s markýzou a dětskými atrakcemi. Uvnitř domu je společenská místnost s videoprojektorem, DVD přehrávačem a krbovými kamny. V lyžárně/kolárně, do které se vstupuje bezprostředně z parkoviště u domu, je vyhřívaný sušák na boty. Parkoviště. Po lyžování si můžete odpočinout ve finské sauně, která se nachází v suterénu domu. Alpy nejsou skvělým místem jen pro lyžaře a turisty - na své si zde přijdou také i milovníci golfu, tenisu, canyoningu, cyklistiky a mnohých dalších aktivit. Podívejte se na naše tipy na dovolenou!

Strava

bez stravování, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

Velikost apartmánů je u dvoulůžkových od 20 m2, u čtyřlůžkových 36-40 m2 a u šestilůžkových 54 m2. Některé z nich disponují balkónem. V každém apartmánu je k dispozici připojení k WiFi, TV s českými programy a bezpečnostní schránka. Součástí vybavení každé kuchyňky je varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, lednice s mrazicím boxem, toustovač, rychlovarná konvice a základní čisticí prostředky. V každé koupelně je sprchový kout, WC a fén.

Apartmán STRAWBERRY pro 1-2 osoby:  Jednopokojový apartmán pro dvě osoby, situovaný v přízemí domu. Součástí obytné místnosti je kuchyň vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou se dvěma plotýnkami a LCD televizí. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán GOOSEBERRY pro 1-3 osoby: Jednopokojový apartmán pro dvě osoby s možností pristýlky, situovaný v prvním podlaží domu. Součástí obytné místnosti je kuchyň vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou se dvěma plotýnkami a LCD televizí. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán RASPBERRY pro 3-6 osob: Apartmán s kapacitou tři až šest osob, situovaný ve druhém patře. Apartmán se skládá z předsíně, kuchyně vybavené rozkládacím gaučem, samostatné ložnice a přístupného balkónu. V ložnici se nachází dvojlůžko a patrová postel. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán CRANBERRY pro 3-4 osoby: Dvoupokojový apartmán s kapacitou tři až čtyři osoby, situovaný ve druhém patře. Apartmán se skládá z předsíně, obytné kuchyně s dvojlůžkem a dvojlůžkové ložnice. Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou se dvěma plotýnkami a lednicí. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán BLACKBERRY pro 3-4 osoby: Třípokojový apartmán s kapacitou tři až čtyři osoby, situovaný v podkroví. Apartmán se skládá z kuchyně s posezením a dvou ložnic - "spacích boxů" - se zkosenými stropy (180-60 cm). Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou se dvěma plotýnkami a lednicí. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán ELDERBERRY pro 4-6 osob: Tříložnicový apartmán s kapacitou čtyři až šest osob, situovaný v podkroví. Apartmán se skládá z předsíně, kuchyně s posezením a třech ložnic - "spacích boxů" - se zkosenými stropy (180-60 cm) a přístupného balkónu. Kuchyň je vybavena odsavačem par, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, troubou, sklokeramickou varnou deskou se čtyřmi plotýnkami a lednicí s mrazicím boxem. Apartmán má vlastní koupelnu, jejíž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Apartmán BLUEBERRY pro 4-8 osob: Dvouložnicový apartmán s kapacitou čtyři až osm osob, situovaný v přízemí. Apartmán se skládá z předsíně, kuchyně s rozkládacím gaučem a dvou ložnic. Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou se čtyřmi plotýnkami, myčkou, troubou a lednicí s mrazicím boxem. Součástí první ložnice jsou kachlová kamna a dvojlůžko, součástí druhé ložnice je dvojlůžko a patrová postel. Apartmán disponuje dvěma koupelnami, jejichž součástí je sprcha a toaleta. Bezplatné připojení k internetu je v celém domě samozřejmostí.

Cena zahrnuje

ubytování ne 4,5,6 nebo 7 nocí, bez stravování

Povinný poplatek

- pobytová taxa placená na místě 50 Kč /osobu nad 15 let / den, závěrečný úklid apartmánu: Strawberry, Gooseberry 990 Kč, Raspberry, Cranberry, Blackberry 1.170 Kč, Elderberry 1.350 Kč, Blueberry 1.640 Kč

Fakultativní poplatek

ubytování psa nebo kočky na vyžádání v CK 10 EUR / noc(max. do 10 Kg, nelínající plemena)

Rakousko - Leogang

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00