Camping Park Umag

Chorvatsko, Karigador
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Camping park Umag se nachází 9 km od centra Umagu. Svou polohou v blízkosti moře je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Ubytování je možné v mobilních domcích Classic a Superior (na vyžádnání). Samotný kemp vám nabízí množství služeb a zábavy pro prožití klidné a příjemné dovolené s dětmi nebo i v partě s přáteli.

Nově od sezony 2020 - Canova pool - velký komplex bazénů s restaurací a prostorem pro opalování. Sladkovodní komplex má aktivní bazén o ploš 1163 m2, dětský bazén o ploše 508 m2 s vodními hračkami a tobogánem a dále Baby bazén o ploše 55 m2.

Vybavení kempu: supermarket, pekařství, ambulance, upravená pláž s vlajkou Plava zastava, podmínky pro osoby tělesně postižené, možnost praní prádla (za příplatek).

Pláž

Betonová pláž a přírodní pláž s přírodním stínem, venkovní komplex bazénů pro dospělé (629+177 m2) a dětským bazénem (698 m2), nově i Canova pool. Bazény jsou otevřeny v závislosti na počasí (cca od poloviny května do poloviny září)

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

Mobilní domky Standard směr park, plocha 24 m2, dřevěná venkovní terasa se zahradním nábytkem, kompletně vybavená kuchyň, velká lednice s mrazákem, velké vstupní dveře, klimatizace, TV, celkem 6 lůžek (4 dosp. osoby +2 děti do 12 let): jedna ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, 2 přístýlky v denní části, koupelna s WC. Ručníky a povlečení jsou v ceně. WiFi v ceně.

Cena zahrnuje

ubytování, spotřeba energií, lůžkoviny

Povinný poplatek

pobytová taxa, závěrečný úklid 35 EUR / mobilhome

Fakultativní poplatek

dětská postýlka do 3,99 let / 6 EUR / den, ručníky 4 EUR / osoba / výměna

Chorvatsko - Istrie - Umag

Staré město s přístavem, významné přímořské lázeňské středisko v severní části západoistrijského přímoří, 7 km jižně od Savudrije, 5 tis. obyv. Umag je střediskem rozlehlé spádové oblasti, k níž patří místa od Kanegry na severu až po Puntu v Umagu.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00