Chorvatsko, Povljana, Ulica Stjepana Radića 90
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Balíčky

Popis

Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 100 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi, vybavenou kuchyňkou (lednice s mrazákem, plynový sporák, mikrovlnná trouba) s možností rozkládacího gauče pro 5. a 6. osobu (vhodné pro 2 děti do 12 let), klimatizace, vlastním soc. zařízením. Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem.

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřebu energií, klimatizace, wifi připojení, parkování pro jedno auto

Povinný poplatek

pobytová taxa 290,- /osoba nad 18 let/týden, dítě 12-18 let/145,-/týden, vratná kauce 100 EUR / mobilhome, závěrečný úklid 10 EUR

Fakultativní poplatek

pes 6 EUR / den

Chorvatsko - ostrov Pag - Povljana

Základní ceník / týdenní pobyty

Termíny balíčku

Základní ceník / zkrácené pobyty

Termíny balíčku

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00