BUS zájezd - Seifen muzem hraček a Marienberg Aquapark - den plný her a zábavy v Sasku

Německo, Kurort Seiffen/Erzgeb., S213 95
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Program

Seiffen - muzeum hraček v Krušných horách leží malebné saské městečko Seiffen, které proslulo výrobou dřevěných hraček a vánočních dekorací. Ve 3 patrech můžete sledovat historii i současnost hračkářské dřevěné výroby v německých Krušných horách. Muzeum, které čítá na pět tisíc exponátů, potěší dospělé, ale hlavně děti. U některých vystavených exponátů si mohou  děti  vyzkoušet jejich funkční mechanismy. V druhém a třetím patře jsou také herny s kostkami, hlavolamy a dalšími dřevěnými hračkami.

Ve stříbrném Krušnohoří  se nachází německé hornické město Marienberg. V aquaparku "Aqua Marien" najdete hned několika plaveckých bazénů především hlavní 25 m dále bazén s umělými vlnami a průtokovým kanálem, vodopády, dětský bazén, bazének pro nejmenší, kaskádový bazén i venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Příznivce divokých vodních jízd a tobogánů potěší přítomnost hned několika tobogánů a skluzavek. Například rodinnou skluzavkou, trubicovou skluzavku, skluzavku pro jízdu na gumových duších či obří „Crazy Ride“ skluzavku. V areálu je také  samoobslužná restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů. Útrata se načítá na čip a hradí se při odchodu na recepci.
Co s sebou: Plavky, ručník, žabky, vlastní svačinu nebo cca 10 € na nápoje a stravu

Odjezd v 8:00 hodin z Teplic (další odjezdová místa Ústí nad Labem, Bílina, Most), příjezd do Seiffenu od 10:00 hodin prohlídka muzea, v poledne odjezd do Marienbergu a návštěva aquparku Marien na cca 4 hodiny. Plánovaný příjeud do Teplic kolem 19:00 hodiny.

Cena na osobu zahrnuje

BUS doprava, vstupenka do muzea hraček Seiffen a aquapark Marien, cestovní pojištění, průvodce CK

Německo - Sasko - Seifen

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00