Bella Italia Village ***

Itálie, Lignano Sabbiadoro, Viale Centrale 29
bazén a sportovní vyžití
aquapark přímo v areálu
přímo u pláže
možné i krátkodobé pobyty
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Prázdninový komplex Bella Italia Village se nachází v letovisku Lignano, konkrétně mezi Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta, celý je ponořený v zeleni, na ploše o rozloze 60 ha, kterou protíná asi 12 km cest lákajícím k procházkám. Je situován přímo u soukromé pláže, která čítá 1100 m. Nabízí ubytování v celkem 13 budovách a poskytuje ubytování až pro 3 tisíce klientů. Centrum Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta je vzdálené cca 0,5 km.

Vybavení: recepce, restaurace s obsluhou nebo samoobslužná jídelna RistoGet, bar, kongresový a koncertní sál, wi-fi ve společných prostorách, prádelna (za poplatek), denní i večerní animace, miniklub, dětské hřiště, dva venkovní bazény, aquapark, klimatizovaný vnitřní poloolympijský a olympijský bazén (oba vyhřívané, za poplatek) s kompletním zázemím (sprchy, převlékací kabiny). Ve všech krytých bazénech je povinná koupací čepice. Dále je zde prostorná posilovna, plážový lejbal (12 hřišť), tenis, stolní tenis, fotbalové hřiště, 3 hřiště na malou kopanou, sálový hokej, venkovní i krytá hřiště pro basketbal, házenou nebo volejbal, lukostřelba a parkoviště. Venkovní sportoviště jsou zdarma (je potřeba udělat si rezervaci na recepci) , veškeré vnitřní sportovní či kongresové plochy jsou na objednání předem a za poplatek.

Přímo naproti recepci se nachází zastávka městkého busu. V blízkosti půjčovna jízdních kol.

Villaggio je do dobrou volbou pro klienty, kteří hledají dovolenou plnou sportovního vyžití pro dospělé a děti, chtějí si zasportovat a prožít plno zábavy. Villaggio je v provozu celoročně. Ceny v zimních měsících na vyžádání v CK.

Pláž

dle ubytování 100 - 450 m od privátní písečná pláž, v délce 1100 m, plážový servis v ceně pobytu (1 slunečník + 2 lehátka / pokoj)

Strava

snídaně formou bufetu, servírované obdědy a večeře / nebo snídaně, obědy i večeře v samoobslužné jídelně (dle typu vybraného pokoje)

Typ ubytování

Vybavení pokojů: jsou velmi jednoduše, ale účelně vybaveny, všechny mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a některé balkón. Na vyžádání jsou k dispozici i bezbariérové pokoje.

Pokoje typu Standard (18-24m2) pro max 6 osob - mají snídaně, obědy a večeře v samoobslužné jídelně, která se nachází v samostatné budově v areálu villaggia.

Pokoje typu Premium (15-20m2 ) pro max 5 osob - mají snídaně formou bufetu, servírované obědy a večeře (salátový bar, výběr ze dvou servírovaných menu, dezert nebo ovoce) v restauraci umístěné vždy ve stejné budově jako pokoj. POUZE NA VYŽÁDÁNÍ V CK!

Cena zahrnuje

ubytování na osobu / týden, se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, klimatizaci, parkovací místo, vstup do aquapartku Aquagio, vstup do venkovních bazénů, využivání sportovních hřišť (plážový volejba, tenis, basketball, ping-pong, posilovna), animační programy, wi-fi ve veřejných prostorách, plážový servis

Povinný poplatek

pobytová taxa cca 1,5 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatek

vstup do vnitrřního bazénu 2,5 EUR / osoba. Domácí zvířata nejsou povolena.

Itálie - Benátsko - Lignano

Lignano - perla italského Jadranu, jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází v zeleni piniových parků, dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi. Svým návštěvníkům město nabízí množství restaurací, barů, kaváren, diskoték, nejrozmanitějších obchodů a oblíbené pravidelné pondělní trhy. Nejžádanější atrakcí je vodní park AQUASPLASCH s obřími skluzavkami, tobogány, bazény, dětskými brouzdališti a bazénem s umělým vlnobitím.

Klienti dále mohou využít nabídky zajímavých lodních výletů nebo navštívit místní ZOO a další zábavné parky (Parco Junior, Aquasplash, Gulliverlandia . . . . Letovisko Lignano lze rozdělit do tří částí: RIVIERA je nejzápadnější částí letoviska a od vedle ležího letoviska Bibione je oddělena hraniční řekou Tagliamento. Tato řeka pramenící v Alpách mimo jiné odděluje i dva regiony - Benátsko (Veneto - Bibione) a Friulsko-julské Benátsko (Friuli Venezia-Giulia - Lignano). Zajímavostí je, že dialekty používané v těchto dvou regionech jsou natolik odlišné, že bez znalosti spisovné italštiny by se obyvatelé těchto dvou krajů mezi sebou nedomluvili. Riviera je, stejně jako Pineta, vhodná především pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory hledající zeleň a klid. PINETA je druhou klidnější částí letoviska s množstvím vilek a malých apartmánů s množstvím zeleně. Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou nebo pro seniory. SABBIADORO je nejživější částí celého letoviska, najdete zde nejvíce obchůdků, restaurací, butiků atd. Mimo jiné se zde nachází i plachetnicový přístav.

Zeptejte se na dostupnost
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00