Autobusový zájezd u Baltského moře - Hotel Jantar Niechorze ***

Polsko, Niechorze, Aleja Bursztynowa 31
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Rekreační středisko Jantar Spa najdete v přímořském letovisku Niechorze, které se nachází mezi mořem a jezerem Liwia Luza (to je součástí přírodní rezervace). Hotel je od moře vzdálen 200 m a okolí areálu je zalesněno a ohrazeno. Pěkné pláže, možnost rybaření, maják a muzeum rybolovu...jsou jen některé z atrakcí tohoto letoviska. Každý rok toto městečko navštíví spousta turistů, kteří se sem vracejí. V hotelu možnost komunikace v polštině, angličtině nebo němčině.

Vybavení hotelu

Výtah, restaurace s barem, kavárna, fitness, krytý plavecký komplex (od 07:00 do 21:00hod.), sauny, whirlpool, hřiště pro děti na zahradě, sluneční terasa s lehátky, kulečník, stolní tenis, kadeřnictví, kosmetický salon, půjčovna kol a holí pro nordic walking.

Strava

Plná penze - Snídaně a večeře formou bufetu a obědy jsou servírované

Typ ubytování

Dvoulůžkové pokoje typu:

Economy - pokoj s rozlohou 12m2 a má dvě oddělené postele, sociální zařízení, TV, lednici, Wi-Fi, balkon nebo terasu a plážové vybavení (lehátko, stínítko, plážová taška s funkcí podložky). V pokojích Economy přistýlka není možná

Komfort - pokoj s rozlohou 12m2 a má manželskou postel, sociální zařízení, fén, TV, lednici, Wi-Fi, balkon nebo terasu a plážové vybavení (lehátko, stínítko, plážová taška s funkcí podložky). V pokojích komfort jsou možné až dvě přistýlku formou rozkládací pohovky až pro dvě osoby.

Cena zahrnuje

BUS doprava (Teplice, Most, Ústí nad Labem), 7x ubytování, v pokoji dle ceníku, plná penze,pobytová taxa, využití: posilovny, bazén s atrakcemi, denní masáž ve slaném nálevu, sauna, taneční večer, hřiště, jízdní kola a hole pro nordic walking, 1x večírek s živou hudbou, při zpáteční cestě návštěva polského města Štětín (Szczecin) - málo známá perla Polska

Povinný poplatek

pobytová taxa 2 PLN / noc

Fakultativní poplatek

  • balíček s fyzioterapeutickými procedurami -15 procedur / týden = 1.530 Kč / osobu = zahrnuje: předběžnou kvalifikaci pro ošetření prováděná lékařem nebo certifikovaným fyzioterapeutem a 15x ošetření, pokud neexistují žádné kontraindikace je zahrnuto toto: 1x 15 minutová částečná masáž klasická, 3x rašelinový zábal, 11x fyzioterapeutická léčba v oblasti místní kryoterapie, elektroterapie, fototerapie, inhalace, vodoléčba.
  • příplatek za obědy +700 Kč / pobyt

Možnost výletů

návštěva majáku, parku miniatur všech polských majáků a dalších staveb vstupné cca 6 PLN, muzem mořského rybolovu

Polsko - Niechorze

Niechorze je oblíbené rybářské městečko a uznávané přímořské letovisko, které se nachází mezi mořem a jezerem Liwia Łuza (přírodní rezervace).Pěkné pláže, možnost rybaření, maják a muzeum rybolovu - jsou jen některé z atrakcí Niechorza. Každý rok toto městečko navštíví spousta turistů, kteří sem se rádi vracejí! 

Balíček
28.8.2021 - 4.9.2021
8 dní / 7 nocí
Plná penze
Autobusem
osoba
Jednolůžkový pokoj
1. Cena na osobu / jednolůžkový pokoj
11 670 Kč
Cena celkem
11 670 Kč
Pokračovat k poptávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Teplice
Most
Ústí nad Labem
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

S r p e n   2 0 2 1

28.8.2021 - 4.9.2021
8 dní
7 nocí
Autobus
Plná penze
9 080 Kč / os.
Vybrat
L
Last-minute