Apartmány Zorica ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Zorica v Dramalj (Crikvenica)! Dramalj (Crikvenica) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Zorica nabízí ubytování až pro 2 hostů. Nádherná příroda a kamenné a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 50 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 5 m2 balkonu. Bonus navíc je překrásný výhled na Zelenou plochu, dvůr a klidnou ulici.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, Rozhlasový přijímač, TV, Internet, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Dramalj (Crikvenica), ve vzdálenosti 4500 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Zorica dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - Kvarnerská riviera

Pod pojem Kvarnerská riviéra se zahrnují letoviska východního pobřeží Istrijského poloostrova, omývaného vodami Rijeckého zálivu (Riječki zaljev) a Kvarnerského zálivu (Kvarnerski zaljev) či krátce Kvarneru. Toto pobřeží začíná mysem Kamenjak (Rt Kamenjak) na nejjižnějším bodě Istrie a táhne se k severovýchodu, ke Rijece. Kvarnerská riviéra sama začíná na jihu poměrně mladým letoviskem Duga Uvala (Krnica) a končí lázněmi se starou tradicí, Opati

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 672 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00