Apartmán Andreja ***

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Andreja v Vir (otok Vir)! Vir (otok Vir) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Andreja nabízí ubytování až pro 6 hostů. Nádherná příroda a oblázková a větší kamení pláž jsou ve vzdálenosti 200 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 9 m2 balkonu. Nastartujte svůj den relaxací v 300 m2 zahradě. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Topení, Klimatizace, TV, Internet. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Vir (otok Vir), ve vzdálenosti 3000 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Andreja dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Vir - Vir

Ostrov je oblíbený také díky zeleni a vzrostlým borovým hájům, které zde vytvářejí optimální klima i pro léčbu astmatických onemocnění. Také zde naleznete restaurace, cukrárnu, kavárničky, tržnici s ovocem i rybami, lunapark. Pro milovníky aktivní dovolené jsou v hlavním městečku ostrova k dispozici půjčovny vodních skútrů a šlapadel. Díky atraktivní podmořské flóře je Vir také vyhledáván potápěči z celé Evropy.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
2 228 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00