Apartmán a Pokoj Darinka **

Chorvatsko
Informace k zájezdu
Oblast a mapa
Vítejte v objektu Darinka v Vrboska (otok Hvar)! Vrboska (otok Hvar) je ideální pro oživení a vytvoření nových vzpomínek se svými blízkými.

Ubytování Darinka nabízí ubytování až pro 4 hostů. Počet hostů na přistýlkách v ubytování je 2. Nádherná příroda a oblázková a betonové desky pláž jsou ve vzdálenosti 300 m metrů. Sdílejte fotografie ze své zasloužené dovolené přes Internet, který máte k dispozici. Žádné davy lidí, přesně stanovený čas k jídlu ani přeplněné terasy – probuďte v sobě kuchaře, využijte dostupný Gril a dopřejte si vynikající místní pokrmy. Naplňte své večery spoustou smíchu a zábavy při popíjení místních nápojů na 10 m2 balkonu. Bonus navíc je překrásný výhled na Moře, zelenou plochu a dvůr.

Ubytování je vybaveno veškerým potřebným vybavením pro odpočinkovou dovolenou: Klimatizace, TV, Internet, Dětská postýlka, Žehlička, Pračka. Parkování je Dostupné.

PS: Nenechte si ujít příležitost vyrazit na jednodenní výlet a ponořit se do nedotčené přírody všude kolem. Prozkoumejte všechny krásy Vrboska (otok Hvar), ve vzdálenosti 250 m.

Jste připraveni proměnit svou vysněnou dovolenou ve skutečnost? Zarezervujte si ubytování Darinka dokud je ještě dostupné.

Chorvatsko - ostrov Hvar

Nejslunnější chorvatský ostrov - ostrov Hvar - je středomořskou pohádkou. Hlavní antická křižovatka námořních tras v Jaderském moři je dnes hlavním praporkem pro neúnavné milovníky "party", kteří touží po zábavě a rodiny, které si chtějí zaslouženě odpočinout.
Historie obohatila ostrov Hvar starobylými venkovskými kamennými domky a renesančními sídly chorvatských šlechticů, které ho s nekonečnými poli levandule a borovicovými lesy umisťují mezi nejkrásnější ostrovy na světě.

Pro zobrazení mapy prosím povolte preferenční cookies.

Zeptejte se na dostupnost
Cena od
1 672 Kč/os.
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00