Adventní autobusový zájezd - Annaberg-Buchholz VÁNOCE S HORNICKÝMI TRADICEMI V KRUŠNOHOŘÍ

Německo, Chemnitz, Annenstraße 23
Informace k zájezdu
Oblast a mapa

Popis

Vydejte se s námi na vánoční trhy do Krušnohoří -do malebného městečka Annaberg-Buchholz , historické centrum města zdobí tisíce světel, velká pyramida na náměstí, obrovský vánoční strom, svět kouzelných skřítků “Wichtelů” pro děti, hornické a tradiční akce, ukázky řemesel a kulinářské speciality. V hornickém kostele sv. Marie si prohlédnete hornický betlém, v Manufaktuře snů vás uchvátí tisícovka dřevěných hraček z místního regionu.Zvláštním zážitkem je kavárna Schokogusch'l! Pod heslem "prožitek z čokolády" Vás v kdysi největší a nejstarší kavárně města Annaberg-Buchholz očekává čokoládová manufaktura s prodejem. Při kávě a moučníku si můžete odpočinout a nechat návštěvu muzea doznít. Obklopeni teplým světlem tradičních oblouků a výzdoby v oknech domů prožijete předvánoční čas jedinečným způsobem, jak je to možné jen v Krušných horách.

Program zájezdu

Odjezd v 10:00 hodinách Teplice (ÚL, MO) Příjezd do města Annaberg-Buchholz a prohlídka městečka s průvodcem (radnice, kostel sv. Anny, hornický kostel sv. Marie). Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit. Možnost navštívit Manufakturu snů.

Navečer odjezd zpět do ČR, plánovaný návrat do Teplic cca 19 hod.

Cena na osobu zahrnuje

autobusovou dopravu z Teplic, Ústí nad Labem, Most, průvodce CK

Cena nezahrnuje

Vstupenka do muzea – Manufaktura snů 8 Eur/os. , cestovní pojištění 30,- Kč/den

Důležité

K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 38 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět

Německo - Sasko

Svobodný stát Sasko je jedna ze 16 spolkových zemí Německa . Hlavním městem jsou Drážďany . Je rozdělen na 3 správní obvody - Drážďany , Kamenice, Lipsko . Mezi památky a zajímavosti patří jedinečná krajina národního parku Saské Švýcarsko , hrad Stolpen, zámek Moritzburg . Chloubou Saska jsou i malebné Krušné hory, Míšeň s nejstarší evropskou porcelánkou. Vyplatí se poznat Lipsko , které je proslulé svými pamětihodnostmi, kulturními akcemi, veletrhy a výstavami.

Základní ceník
4.12.2021 - 4.12.2021
1 dní / 0 nocí
Bez stravy
Autobusem
osoba
bez ubytování
1. Cena na osobu /Adventní autobusový zájezd - Annaberg-Buchhol VÁNOCE S HORNICKÝMI TRADICEMI V KRUŠNOHOŘÍ
390 Kč
Cena celkem
390 Kč
Pokračovat k poptávce Odeslat nabídku na mail
Nevíte si s něčím rady?
Nechte si od nás poradit
(+420) 417 577 738
(+420) 777 184 618
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Termíny zájezdu

Nástupní místa:
Teplice
Ústí nad Labem
Bílina
Most
Datum
Počet dní
Počet nocí
Doprava
Strava
Cena od

P r o s i n e c   2 0 2 1

4.12.2021 - 4.12.2021
1 dní
0 nocí
Autobus
Bez stravy
390 Kč / os.